Tanévnyitó istentisztelet 202. szeptember 10.

Családi istentisztelet Répcelakon minden hónap második vasárnapján

Hittan csoportjaink közreműködésével tartjuk családi istentiszteleteinket Répcelakon, melyre szeretettel várunk mindenkit, kicsiket, nagyokat, még kisebbeket, szüleiket, nagyszüleiket és minden érdeklődőt.

Tanévzáró istentisztelet 2020.06.14. 10:00

Szeretettel várunk minden érdeklődőt alábbi alkalmainkra!

Böjti áhítatok

Minden szerdán 16:00 órakor – Bibliaóra

2019 novemberétől újraindulnak a bibliaórák gyülekezetünkben. A reformátori elv szerint a Biblia önmagát magyarázza, de ez nem jelenti azt, hogy ne lennének súlyos kérdéseink, kétségeink, vagy izgalmas felfedezéseink és örömteli élményeink Isten igéjét olvasva. Vegyük kézbe új lendülettel és Lélekkel a Bibliánkat! Sok szeretettel várunk minden érdeklődőt a répcelaki gyülekezeti terembe!

Minden szerdán 17:30-kor – Bibliaóra Csánigon

Csánigon családoknál gyűlünk össze, hogy Isten igéjét olvasva készüljünk Urunk eljövetelére. Találkozzunk  kedden 17:30-kor! További információ a lelkészi hivatalban.