Találkozzunk bibliaórákon a 21-22-es munkaévben is!

Az idei esztendőben a „Békesség nektek!” tematika alapján indulunk a bibliaórák keretén belül.

Az alkalmakat szerda délután tartjuk, Répcelakon 16 órakor, míg Csánigon 17:15-től. Mindenkit szeretettel várunk!

2019 novemberétől újraindulnak a bibliaórák gyülekezetünkben. A reformátori elv szerint a Biblia önmagát magyarázza, de ez nem jelenti azt, hogy ne lennének súlyos kérdéseink, kétségeink, vagy izgalmas felfedezéseink és örömteli élményeink Isten igéjét olvasva. Vegyük kézbe új lendülettel és Lélekkel a Bibliánkat és találkozzunk minden héten szerdán 16 órakor a gyülekezeti teremben. Sok szeretettel várunk minden érdeklődőt és beszélgetni vágyót.

Minden szerdán 16:00 órakor – Bibliaóra

Sok szeretettel várunk minden érdeklődőt a répcelaki gyülekezeti terembe!

Minden szerdán 17:30-kor – Bibliaóra Csánigon

Csánigon családoknál gyűlünk össze, hogy Isten igéjét olvasva készüljünk Urunk eljövetelére. Találkozzunk  kedden 17:30-kor! További információ a lelkészi hivatalban.