Valódi tartalomra lelt, aki december 7-én este 6 órakor ellátogatott répcelaki templomunkba. A Szombathelyi Művészeti Szakgimnázium növendékei adtak koncertet, mely több is volt hangversenynél. Valóban egy összművészeti élményben volt részünk, advent csendes várakozását és az érkező Úr dicsőségének kettősségét is megtapasztalva. Czeller Krisztina tanárnő régi ismerősként köszöntötte a jelenlévőket, majd több mű is felcsendült, énekes darabok, hegedű és zongora kísérettel, illetve orgonadarabok is. A zenei élményt animáció kísérte a kivetítőn az oltártól gyertyákkal megvilágított templomunkban. Az alkalom után szeretetvendégség várta a jelenlévőket. Köszönjük az élményt a közreműködőknek: ének: Balika Bernadett, Jázmin El-sayed, Joób Klára, Nagy Júlia, Kóta Zsigmond. Orgona: Csupor Márton, zongorán kísér: Mészárosné Lengyel Szabina.Hegedű: Kocsis Anna. Animáció: Rudi Máté. Grafika: Borsi Panna. Felkészítő tanár: Czeller Krisztina.