A böjti áhítat sorozatunknak sajnos csak az első két alkalma valósult meg a koronavírus-járvány miatt kihirdetett rendelkezések miatt.

Együtt imádkoztunk és énekeltünk taizé áhítat keretében a répcelaki gyülekezeti teremben böjt első vasárnapjának zsoltárát, a 91. zsoltárt olvasva.

Míg böjt második vasárnapjának hetében Krisztus dicséretre gyűltünk össze a Gyülekezeti Liturgikus Könyv imádsága alapján.

Németh Kitti, bobai lelkésznő vendégszolgálatára és az orgonazenés áhítatra majd a veszélyhelyzet lejárta után kerül sor. A páska vacsorának gyülekezeti közösségben való megélését pedig a jövő évre halasztjuk.

Erősítsen mindannyiunkat az alkalmak plakátjára került zsoltárvers: „Ha kiált  hozzám, meghallgatom, vele leszek a nyomorúságban, kiragadom onnan, és megdicsőítem őt.” (Zsolt 91,15)